HOLTEN – Op zaterdag 3 februari zet De Waerdenborch de deuren open voor leerlingen van groep 7, 8 en zij-instromers. Tijdens het open huis, dat van 11.00 tot 15.00 uur in Goor en Holten plaatsvindt, kun je meedoen aan allerlei activiteiten. Zo proef je de sfeer van onze school en ontdek je wat De Waerdenborch te bieden heeft.

Neem een kijkje in onze vaklokalen, experimenteer in het Technolab en loop rond op onze leerpleinen. Maak kans op Apple Airpods door het invullen van de quizvragen, waarmee je onze school beter leert kennen. Het open huis is bij uitstek de mogelijkheid om al jouw brandende vragen te stellen aan onze docenten. Dat kan zijn over vakken, ons onderwijs, onze verdiepingsmogelijkheden of de ondersteuning die wij onze leerlingen bieden.

Aanmelden is handig, maar niet verplicht. Aanmelden kan via mijnwaerdenborch.nl.

Vorig artikelKia opgehaald door blije winnares Sinterklaas Puzzelkrant
Volgend artikelDe wijk- en speeltuinvereniging De IJssel stimuleert sporten