DIEPENVEEN – Heb je ze al gezien, de posters voor de Jantje Beton collecte? Van 2 t/m 7 maart zullen leden van DSC gymnastiek langs de Diepenveense deuren gaan om te collecteren voor Jantje Beton en voor hun club.

Spelen is super belangrijk, maar wordt steeds minder vanzelfsprekend. Drie op de tien kinderen speelt niet of slechts één keer per week buiten. Bovendien zijn er veel kinderen die niet lid kunnen worden van een club of vereniging en die zijn dus aangewezen op speelplekken in de beurt. Daarom haalt onze club geld op tijdens de jaarlijkse Jantje Beton Collecte. 50% van de opbrengst gaat naar onze clubkas en 50% naar projecten van Jantje Beton. Zo zorgen we er samen voor dat meer kinderen meer kunnen spelen en sporten. Mocht je de collectant gemist hebben en wil je toch geven, dan kun je de QR code op de poster scannen en alsnog een donatie over maken.

Help je mee? Hartelijk dank! Namens Jantje Beton en DSC gymnastiek.

Vorig artikelHet gaat goed met Koetsier Financieel Advies
Volgend artikelWethouder De Geest ontvangt adviesrapport Sportvoorzieningen Bathmen 2020-2040