DEVENTER – In het hart van de mooie binnenstad van Deventer bevindt zich basisschool de Windroos. In het bijzondere gebouw bóven de winkels geven wij onderwijs aan zo’n 150 leerlingen. Deze leerlingen bezoeken ons vanuit verschillende wijken uit en rondom de binnenstad. Als school willen wij midden in de maatschappij staan waarin de kinderen die onze school bezoeken opgroeien en waar zij uit voortkomen.

Er wordt kwalitatief goed onderwijs gegeven dat zich richt  op de ontwikkeling van lezen, taal en rekenen. Op de Windroos gaan we ervan uit dat Iedere leerling  van nature nieuwsgierig is, een basale voorwaarde om in het leven een onderzoekende, betrokken houding te blijven ontwikkelen. Vanuit een veilig pedagogisch klimaat werkt een enthousiast team aan de ontwikkeling van de talenten die onze leerlingen hebben. Onze ambitie is dan ook: ‘Talenten ontdekken en ontplooien om samen de toekomst te kleuren.’

Nieuwsgierig geworden? U ben bent harte welkom voor een rondleiding!

Vorig artikelDe Centrumbus gaat weer rijden vanaf 01 juli
Volgend artikelHet Deventer Stadsstrand, waar natuur, IJssel en stadsleven samenkomen