DEVENTER – Kindcentrum Kolmenscate organiseert een bloembollenactie! Van 19 februari 2024 tot en met 29 februari 2024 gaan de leerlingen van Kindcentrum Kolmenscate langs de deuren om bloembollen te verkopen. Met het kopen van de bloembollen kunt u genieten van een fleurige tuin en helpt u tegelijkertijd onze school aan extra inkomsten.

Groene schoolplein

Ons schoolplein is afgelopen schooljaar een stuk groener geworden. Daar zijn we erg blij mee! De binnentuin van onze school is nog niet klaar. Vandaar dat we met alle kinderen van Kindcentrum Kolmenscate een bloembollenactie gaan houden. Alle kinderen van de school gaan bloembollen verkopen, zodat we onze binnentuin nog mooier en groener kunnen maken.

Door het verkopen van groen, zamelen we geld in voor nog meer groen. Vanaf de laatste week van maart tot en met de eerste week van april worden de bloembollen bij u thuis afgeleverd. Wilt u dan zorgen dat u gepast geld heeft om uw bestelde bollen te betalen?

Vorig artikelBewegen naar een duurzame toekomst
Volgend artikelJaarlijkse ideeënmarkt 2024